Laddar om sidan
Produkten lades till i din kundvagn!
Produkten kunde EJ läggas i din kundvagn!
Stäng fönster
Autokaross i Floby AB utvecklar, producerar och säljer standardiserade påbyggnader med minimal miljöpåverkan avseende flak, skåp, kåpa, bilinredningar och tillbehör till lätta transportbilar.
  • English
  • Franska
  • Svenska
  • Deutsch

Kontakta oss - Försäljning

Behov av information, pris, offert, m.m. på våra produkter, kontakta någon säljare nedan. Alternativ ring 0515-72 34 00, tryck 2 (försäljning).

 Per Johansson, försäljnings- / marknadschef
 Tel: 0515-72 34 12
 Mobil: 0705-42 77 07
 E-mail: per.johansson@autokaross.se

 Stefan Olofsson, säljare export och Sverige
 Tel: 0515-72 34 13
 Mobil: 0702-40 24 44
 E-mail: stefan.olofsson@autokaross.se

 Per-Otto Björklind, säljare Sverige
 Tel: 0515-72 34 11
 Mobil: 0705-77 38 80
 E-mail: per.otto.bjorklind@autokaross.se

 Daniel Persson, innesäljare Sverige, reservdelar
 Tel: 0515-72 34 20
 Mobil: 0765-25 34 20
 E-mail: daniel.persson@autokaross.se

 Joakim Abrahamsson, säljare Sverige
 Tel: 031-22 57 40
 Mobil: 0765-25 34 37
 E-mail: joakim.abrahamsson@autokaross.se

 Johan Fritz, säljare Sverige filial Södertälje
 Tel: 08-550 203 02
 Mobil: 0706-94 91 54
 E-mail: johan.fritz@autokaross.se

 Robert Schwarz, säljare Sverige filial Södertälje
 Tel: 08-586 370 01
 Mobil: 0703-65 99 19
 E-mail: robert.schwarz@autokaross.se

 Kire Bogojovski, säljare Sverige filial Vellinge
 Tel: 040-42 62 60
 Mobil: 0765-26 14 85
 E-mail: kire.bogojovski@autokaross.se



Autokaross i Floby AB | Mail: info@autokaross.se | Floby - Södertälje - Vellinge
ISO 14001 SFK ISO 9001 SFK