Laddar om sidan
Produkten lades till i din kundvagn!
Produkten kunde EJ läggas i din kundvagn!
Stäng fönster
Autokaross i Floby AB utvecklar, producerar och säljer standardiserade påbyggnader med minimal miljöpåverkan avseende flak, skåp, kåpa, bilinredningar och tillbehör till lätta transportbilar.
  • English
  • Franska
  • Svenska
  • Deutsch

Kontakta oss - Våra filialer

Vi har filialer i Södertälje, Göteborg och Vellinge där vi erbjuder försäljning, montering och service av vårt produktprogram. Från våra filialer har vi närhet till importhamnar för effektivare logistik.

FILIAL SÖDERTÄLJE
Tallvägen 2
151 38 Södertälje

 Johan Fritz, säljare Sverige filial Södertälje
 Tel: 08-550 203 02
 Mobil: 0706-94 91 54
 E-mail: johan.fritz@autokaross.se

 Robert Schwarz, säljare Sverige filial Södertälje
 Tel: 08-586 370 01
 Mobil: 0703-65 99 19
 E-mail: robert.schwarz@autokaross.se

                        Roger Steen, inköp och beredning
                        Tel: 08-550 203 01
                        Mobil: 0706-36 98 70
                        E-mail: roger.steen@autokaross.se

                        Andreas Kalfholm, produktion
                        Tel: 08-550 203 03
                        Mobil: 0765-25 34 03
                        E-mail: andreas.kalfholm@autokaross.se
                       
FILIAL VELLINGE
Ängavägen 10
235 36  VELLINGE
                      
 Kire Bogojovski, säljare Sverige filial Vellinge
 Tel: 040-42 62 60
 Mobil: 0765-26 14 85
 E-mail: kire.bogojovski@autokaross.se

                        Patrik Henning, inköp och beredning
                        Tel: 040-42 62 50
                        E-mail: patrik.henning@autokaross.se
 



Autokaross i Floby AB | Mail: info@autokaross.se | Floby - Södertälje - Vellinge
ISO 14001 SFK ISO 9001 SFK